Monter konstrukcji stalowych (Niemcy)

Agencja Pracy Socpol-Jobs ( cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Wymagania:
– wykształcenie min. zawodowe,
– podst. znajomość języka niemieckiego,
– min.2letnie doświadczenie
– prawo jazdy oraz własny samochód

Zakres obowiązków:
– Montaż wiat, barierek, ramp i  innych konstrukcji stalowych
– Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
– Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach,
– pracodawca organizuje mieszkanie,
– stawka godzinowa 12,50 Euro brutto + 35,0  Euro netto/ dzień dodatku
– dodatek na dojazdy dla posiadaczy samochodu: 15,0 Euro netto / dzień

Prosimy również o umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 09.07.2020
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: pr/01/07/20
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe