Monter mebli i urządzeń kuchennych

Agencja Pracy SOCPOL (cert.5499) oferuje pracę w Niemczech dla :

Mile widziane zespoły 2-3 osobowe

Miejsce pracy : Augsburg i Norymberga

Zadania:

Montaż mebli i urządzeń kuchennych (kuchenki, zmywarki itp)

Wymagania:

– mile widziane kierunkowe kwalifikacje jako stolarz

– doświadczenie w zawodzie montera mebli kuchennych i urządzeń

– dobra znajomość schematów

– uprawnienia SEP

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

– prawo jazdy kat. B lub C

Oferujemy:

– umowa o pracę na warunkach niemieckich

– wynagrodzenie:

2000 Euro netto/ m-c przy 152 rbg przy 1 grupie podatkowej

– organizacja zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą , prosimy o przesłanie CV w j niemieckim

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 12.02.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Vi/03/03/17
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe