Monter mebli i urządzeń kuchennych

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert.15794) oferuje pracę w Szwajcarii dla :

Mile widziany zespół 2 osobowy

Miejsce pracy : Zürich

Zadania:

Montaż mebli i urządzeń kuchennych (kuchenki, zmywarki itp)

Wymagania:

- mile widziane kierunkowe kwalifikacje jako stolarz

- doświadczenie w zawodzie montera mebli kuchennych i urządzeń

dobra znajomość schematów

-  dobra znajomość języka niemieckiego (min. jedna osoba)

- prawo jazdy kat. B  i własny samochód (jedna osoba)

Oferujemy:

- umowa o pracę na warunkach niemieckich

- wynagrodzenie: 32,50 CHF brutto/ godz + 12,0 CHF dieta/ dzień pracy

-  pracodawca organizuje  zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą , prosimy o przesłanie CV w j niemieckim

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL- JOBS oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 21.10.2020
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: MP02/10/20
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe