Monter rusztowań – 2 osobowy zespół

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na stanowisko:

Miejsce pracy : Amsterdam, Rotterdam

Wymagane:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- min 4 letnie doświadczenie w montażu rusztowań (na obiektach przemysłowych, stoczniowych)

- holenderski certyfikat dla monterów rusztowań

- Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zadania:

montaż i demontaż rusztowań na budowach przemysłowych

Oferujemy:

- ,umowa o pracę na holenderskich warunkach

-  wynagrodzenie brutto: 525,0 – 550,0 Euro netto/ tydzień (przy 40,0 rbg)

- zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę

Prosimy o CV w j angielskim oraz umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 27.10.2019
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D/9/10/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe