Monter - rygipsy

Oferujemy  pracę w Holandii w zawodzie:

Mile widziany zespół 2 osobowy

miejsce pracy: Groningen

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe

- znajomość j. angielskiego  na poziomie komunikatywnym

- prawo jazdy B + samochód , narzędzia ręczne

Obowiązki:

- Wykonanie  (montaż) konstrukcji ściennych i sufitowych wg rysunku
- przygotowanie i montaż płyt kartonowo gipsowych
- szpachlowanie, szlifowanie

Oferta:

- umowa o pracę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenie : 500,0 - 525,0  Euro netto przy 40,0 rbg/ tydzień
- pracodawca organizuje  i opłaca  zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w j angielskim  oraz umieszczenie na CV ponizszej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol HR jako administratora danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 28.04.2021
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 500 - 525 €
  • Numer referencyjny: D/03/04/21
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe