Murarz

 Socpol HR (cert. 23912) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy na stanowisko:

Murarz

Oczekiwane zespoły 2- osobowe

miejsce pracy:  Rotterdam oraz wiele innych lokalizacji

Zadania:

murowanie domów z bloczków gipsowych (klejenie)

Poglądowe zdjęcia na stronie: https://socpol.pl/oferta/murarz/

Wymaganie:

- min. 4 letnie doświadczenie jako murarz w/w technologii

- znajomość j. angielskiego na komunikatywnym poziomie

- prawo jazdy i samochód

- uprawnienia i umiejętność obsługi małego stanowiskowego  żurawika (jedna osoba)

Oferujemy:

- umowę na warunkach holenderskich

- wynagrodzenie : 600,0 - 625,0 Euro netto/ tydzień przy 40,0 rbg

- opłacone  zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim z poniższą klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy Socpol HR oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 14.07.2024
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 600 - 625 €
  • Numer referencyjny: 1/07/24/nl
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe