Obsługa Restauracji - Baru Fast Food (Austria)

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert. 15794) poszukuje kandydatów do pracy w Austrii na stanowisko:

Obsługa Restauracji - Baru Fast Food

Miejsce pracy : Villach

Praca od zaraz, również dla studentów na okres wakacji

Zadania:
- Sprzedaż, przygotowanie kanapek i sałatek według zamówienia klienta

- Przygotowywanie składników do kanapek, surówek

- Obsługa kasy fiskalnej

- Obsługa automatu do kawy i dystrybutora napojów

- Utrzymanie porządku w miejscu pracy

- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagane:

- Doświadczenie zawodowe w gastronomii (mile widziane)

- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziana)

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego( poziom A2)

- Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane, ale niekonieczne

- Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników

- Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami

- Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu

- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- Punktualność, samodzielność, dokładność

Firma oferuje:

- Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

Praca pon.- pt. 5 dni w tygodniu, zmiany 08:00 – 16:00 i 16:00 do 00:30

- Zarobek miesięczny netto ok. 1350 euro

- Szkolenia wspomagające z zakresu prowadzenia restauracji

- Płatny urlop 30 dni

- 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna), czyli razem ok. 2700 euro netto

- 500 € netto roczna premia motywacyjna zdrowotna (za obecność w pracy)

- Możliwość awansu na stanowisko manager restauracji, w związku z czym motywacyjny system wynagradzania, podstawa + prowizja

- Bezpłatne wyżywienie w dni robocze

- Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne przez pierwszy miesiąc pracy, potem 350 euro miesięcznie

Prosimy również o umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Austria
  • Data wystawienia: 12.07.2018
  • Kategoria: Katering / Gastronomia
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: pol02/06/18
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie