OFERTA DO SPOKOJNEGO MAŁŻEŃSTWA Z BAWARII | 1720 EURO + PREMIA

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku?

Medipe w każdej sytuacji otacza opieką.
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo – zapewniamy bezpłatne testy na Covid-19 przed wyjazdem!

Oferta nr 65600

Data: 10.03.2023 – 10.05.2023

Miejscowość: 92681 Erbendorf

Stawka: 1720 euro + premia 200 euro

Podopieczna (79 l., 75 kg, 165 cm) choruje na cukrzycę, osteoporozę i depresję, w przeszłości przeszła udar mózgu. Porusza się samodzielnie. Ma zachowaną orientację, jednak miewa problemy ze swobodnym ułożeniem dłuższej wypowiedzi (potrzebuje chwili na znalezienie odpowiednich słów). Seniorka potrzebuje pomocy przede wszystkim podczas korzystania z toalety i kąpieli. Ubiera się samodzielnie. Jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Uwielbia gotować (obecna Opiekunka bardzo chwali sobie Jej potrawy i wspólne przyrządzanie posiłków).
Podopieczny (89 l., 82 kg, 172 cm) choruje na cukrzycę i osteoporozę, skarży się na częste bóle pleców i kręgosłupa. Porusza się za pomocą rollatora. Ma w pełni zachowane zdrowie psychiczne. Jest częściowo inkontynetny, korzysta z cewnika (za wymianę cewnika odpowiada lekarz, natomiast za zmianę opatrunku Pflegedienst). Pan samodzielnie się ubiera, korzysta z toalety i dba o higienę. Wymaga przede wszystkim asekuracji oraz pomocy w codziennych czynnościach domowych (przede wszystkim przygotowywanie posiłków).

Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 20 minut od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewnione dwa osobne pokoje oraz osobną toaletę z umywalką.

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Seniorów opieką, pomoc w toalecie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- prawo jazdy (mile widziane).

Stan zdrowia Podopiecznych i warunki mieszkaniowe zostały zweryfikowane przez naszych Pracowników. Wyjeżdżając z Medipe, masz gwarancję pewnego i sprawdzonego zlecenia.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1800 Euro!
- jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- dyżur psychologa,
- bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe – zadzwoń 699 605 533!

Aktualne terminy: http://medipe.pl/akademia-medipe/kursy-jezykowe/

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 699 605 400
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/.
  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 03.02.2023
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 65600
  • Min. doświadczenie: Brak