Oferta na 2 miesiące z osobnym mieszkaniem dla Opiekuna

Zlecenie nr 43570
Data: 2.03 – 5.05.2020
Miejscowość: Satteldorf
Stawka: 1500 EURO + PREMIA

Podopieczny (78 l., 167 cm, 60 kg) cierpi na niedołężnienie starcze, alergie, choroby serca, jest po udarze i ma odleżyny oraz paraliż. Senior porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia w transferze, przebieraniu, przy korzystaniu toalety i w pielęgnacji. Pan jest pod opieką fizjoterapeuty i logopedy. W domu Podopiecznego znajduje się tez pies, zajmują się nim inne osoby.

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekuna jest osobne mieszkanie, z łazienką TV i internetem oraz samochód do dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 20.02.2020
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 43570
  • Min. doświadczenie: Brak