Ogrodnik (Szwajcaria)

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert.15794) poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii w zawodzie :

Ogrodnik

Miejsce pracy: Zürich lub Schwyz

Wymagane:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- wykształcenie jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane,

- doświadczenie zawodowe

- umiejętność obsługi maszyn/sprzętu ogrodniczego

Obowiązki:

- zakładanie oraz pielęgnacja terenów zielonych w tym zakładanie trawników z rolki lub siewem

- aranżacje ogrodów ( mała architektura)

- sadzenie i pielęgnacja roślin w tym opryski, nawożenia, cięcia

- prace porządkowe w tym usuwanie chwastów

- obsługa maszyn i sprzętu ogrodniczego

Pracodawca oferuje :

- umowa o pracę na warunkach szwajcarskich

- wynagrodzenie: 25,0 CHF brutto/godz

- pracodawca organizuje zakwaterowanie,

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych i wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 24.02.2020
  • Kategoria: Rolnictwo / Ochrona środowiska
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: In/01/02/20
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe