Operator dzwigu wieżowego (żurawia)

Agencja  pośrednictwa pracy Socpol – Jobs  ( cert. 15794) dla  niemieckiego pracodawcy poszukuje pracowników   w zawodzie:

Operator dzwigu wieżowego górnoobrotowego

Miejsce pracy:   Darmstadt, Kolonia

Zadania

– Obsługa dzwigu wieżowego

Wymagane:

– doświadczenie w obsłudze dzwigu wieżowego

– aktualne uprawnienia

–znajomość j.niemieckiego  na poziomie komunikatywnym

- prawo jazdy i własny samochód

Firma oferuje:

– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– wynagrodzenie : 14,0 Euro brutto/  godz. + 35,0 Euro netto diety / dzień pracy + 15, 0 Euro netto/dzień pracy (tytułem użytkowania samochodu)

– pracodawca organizuje  zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV , z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 21.10.2020
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pr/01/09/2020
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe