Operator linii produkcyjnej (Haren)

Agencja Pracy SOCPOL - JOBS (cert.15794) oferuje pracę w Niemczech na stanowisko:

Pracownik produkcji -  wykrawacz mięsa drobiowego

Miejsce pracy : Haren

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

- kontrola maszynowo  pokrojonego mięsa drobiowego

- jakościowa segregacja - pakowanie

- wykonywanie innych powiązanych czynności

Wymagane:

- wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy w zespole

-  znajomość j niemieckiego , nie jest  konieczna

Pracodawca oferuje:

- umowa na niemieckich warunkach

- organizacja zakwaterowania

- wynagrodzenie : 9,49Euro brutto/ godz.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 27.09.2018
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: H 01/08/18
  • Min. doświadczenie: Brak