Operator prasy krawędziowej – glotyny (Irlandia)

Agencja Pracy Socpol (cert. 15794) jest agencją pośrednictwa pracy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Southern Ireland

Zadania:

– obsługa prasy krawędziowej o nacisku 320 ton, l = 4m
– dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyn
– dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia
– komunikatywna znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje:

umowa na warunkach angielskich

wynagrodzenie: 11.00 Euro brutto/h (nominalny czas pracy- 40 h / tydzień )

możliwość nadgodzin

organizacja zakwaterowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Irlandia
  • Data wystawienia: 23.06.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe