Operator wózka widłowego

Agencja Pracy Socpol HR (cert. 23912) poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Miejsce pracy : Chemnitz

Praca od zaraz

Zadania:

– Transport materiałów w obszarze magazynu - hurtowni

Wymagane:

– aktualne uprawnienia oraz doświadczenie jako operator wózka widłowego

– znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Firma oferuje:

– umowa o pracę na warunkach niemieckich

– pracodawca  organizuje  i opłaca zakwaterowanie

– wynagrodzenie :11,15 Euro brutto/ godz.

- godziny pracy: ok. 170-180 godzin miesięcznie (tydzień  pracy z weekendami, po 3 tygodniach tydzień wolnego)

Prosimy o przesłanie CV w j niemieckim oraz polskim z załączeniem klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 17.06.2021
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: TP/02/06/21
  • Min. doświadczenie: Brak