Piaskarz, Lakiernik przemysłowy

Agencja Pracy Socpol-Jobs  (CERT. 15794) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy
pracowników na stanowisko:

Piaskarzy i Lakierników przemysłowych

Miejsce pracy : Warnemünde

Wymagane:

Min. 2 lata doświadczenia jako piaskarz, lakiernik przemysłowy
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dokładność,
Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego,
Własny samochód

Obowiązki:

Piaskowanie , natryskowe lakierowanie podkładem

Pracodawca oferuje:

- umowa o pracę na warunkach niemieckich

- wynagrodzenie: 11,50 Euro brutto / godz + dieta 35,0  Euro netto + 10,0 Euro netto / dzień, dodatek tyt. eksploatacji auta

- organizację zakwaterowania

- po 30 dniach pracy, dla osób posiadających samochód, dodatek 50,0 Euro netto

Prosimy o CV w języku niemieckim lub angielskim z załączona klauzulą:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 19.05.2019
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pr/04/04/19
  • Min. doświadczenie: Brak