Piaskarz z doświadczeniem

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
Piaskarz

Miejsce pracy: Niemcy, Neresheim

Obowiązki:
•Praca przy piaskowaniu powierzchni dużych części maszyn
•Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni
•Praca wg. planów ustalanych przez kierownictwo
•Inne obowiązki związane z pracą na tym stanowisku

Wymagania:
•Wykształcenie kierunkowe jako malarz, lakiernik, piaskarz lub pokrewne
•Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
•Prawo jazdy, własny samochód - mile widziane
•Aktualne uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego - mile widziane
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Oferujemy:
•Umowę o pracę na czas nieokreślony
•Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny (brak konta czasu pracy-nadgodziny wypłacane na koniec miesiąca wraz z wynagrodzeniem)
•Miesięczne wynagrodzenie netto na poziomie 2100 Euro/etat
•Bon na paliwo po podpisaniu umowy i przepracowaniu pierwszego miesiąca!
•Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne, pokoje jednoosobowe
•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
•Możliwość darmowych konsultacji prawnych ze strony kancelarii prawnej w Niemczech
•KAŻDA OSOBA, KTÓRA PODEJMIE PRACĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI ZE STRONY KANCELARII PRAWNEJ W NIEMCZECH

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 09.07.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak