Pomocnik budowlany – zespół 2 osobowy

Agencja Pracy Socpol - Jobs (cert. 15794) jest agencją pośrednictwa pracy
Obecnie dla partnera ze Szwajcarii poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy – Basel

Praca od zaraz

Wymagane:

dobry stan zdrowia
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

Obowiązki:

ładowanie , rozładowywanie, przenoszenie, utrzymywanie czystości i porządku

Oferta:

umowa na warunkach szwajcarskich,

wynagrodzenie 26 – 27 CHF brutto / godz + 15,0 CHF netto dieta/ dzień pracy

pracodawca organizuje zakwaterowanie

- nadgodziny

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 18.07.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 26 - 27 zł
  • Numer referencyjny: CH/02/06/18
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe