Pomocnik ślusarza (Niemcy) - nie jest wymagane doświadczenie

Agencja Pracy Socpol Jobs (cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Pomocnik ślusarza

Miejsce pracy – Netzschkau

rozp. pracy : 20.08.2018

Propozycja pracy również dla studentów

Wymagania:

-  podstawowa znajomość języka niemieckiego - mile widziana

-  prawo jazdy i własny samochód (przy zespole 2-3 osobowym - jeden samochód)

- umiejętność pracy w zespole, pracowitość
- nie jest wymagane zawodowe doświadczenie

Zadania:

- prace   przy czyszczeniu i konserwacji połaczeń śrubowych

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach,

- stawka godzinowa : 10,60 Euro brutto/ godz + 35 ,0 Euro netto diety/ dzień + 5,0 Euro netto/ dzień - pokrycie kosztów dojazdu do pracy

- pracodawca organizuje  mieszkanie

Prosimy również o umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 30.08.2018
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pr/04/08/18
  • Min. doświadczenie: Brak