Posadzkarz (PVC, linoleum) - Zespół 4 osob. (blisko granicy)

Agencja Pracy SOCPOL (cert. 15794) poszukuje dla niemieckiej współpracującej firmy:

Posadzkarz (PVC, linoleum) - Zespół 4 osobowy

Miejsce pracy: Usedom (k. Świnoujścia)

Zadania :

- przygotowanie podłoża

- montaż płytek PVC, linoleum

- montaż listew przypodłogowych

Wymagane:

- udokumentowane doświadczenie w montażu PVC, linoleum

- umiejętność spawania PVC

- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (jedna osoba w zespole)

- własny samochód (jeden w zespole)

Firma oferuje:

- umowa o pracę na warunkach niemieckich

- wynagrodzenie : 10,52 Euro brutto/godz

- dieta dzienna 12,0 Euro netto

- pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą

z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 05.04.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: EX01/04/17
  • Min. doświadczenie: Brak