Praca dla Opiekunki lub Opiekuna do sympatycznego Seniora

Zlecenie nr 37260

Data wyjazdu  07.07. – 07.09.2019
Miejscowość:  24106 Kiel
Stawka: 1400 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pan Gerd (88 l.) jest przyjazną, spokojną i życzliwą osobą. Lubi wychodzić na spacery i spędzać czas na zewnątrz. Cierpi na inkontynencję i choroby serca. Orientacja czasowo-przestrzenna i personalna jest częściowo zaburzona. Pan porusza się samodzielnie, ale może wymagać wsparcia Opiekunki. Podopieczny nie ma problemów ze spożywaniem posiłków.
Senior mieszka sam w domu wielorodzinnym centrum miasta. Dla Opiekunki jest przewidziany osobny pokój, TV i Internet. 1x w tygodniu przychodzi pomoc domowa.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad Osobami Starszymi i komunikatywna  znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 01.07.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1400 - 1400 zł
  • Numer referencyjny: 37260
  • Min. doświadczenie: Brak