Pracownik Centrum Przesyłowego 130 km od Szczecina z możliwością codziennych dojazdów

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko; Pracownik sortowni przesyłek kurierskich w Neustrelitz

Obowiązki:
  • -Sortowanie przesyłek kurierskich;
  • -Rozładunek i załadunek paczek kurierskich z kontenerów;
  • -Inne drobne prace magazynowe;

Wymagania:

  • -Chęć do pracy;
  • -Wymagane Zaświadczenie o Niekaralności -KRK;
  • -Mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • -Mile widziany własny samochód na dojazd do pracy;

Oferujemy:
  • -Zarobki 13,50€ brutto/h + dieta dzienna 10€
  • -Dodatek za pracę w godzinach nocnych 25% ;
  • -Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • -Możliwość uzyskania zaliczki po 7 dniach pracy;
jQuery('#oferta_pracy a').each(function(){ if($(this).attr('title') != 'Aplikuj'){ $(this).attr({'rel':'nofollow'}); } });
  • LPS
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 29.02.2024
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 1700 - 1800 €
  • Min. doświadczenie: Brak