Pracownik produkcji

Agencja Pracy SOCPOL (cert.15794) dla współpracującej angielskiej firmy, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko :

Miejsce pracy: Oxfordshire

Zadania:
Praca na produkcji siedzeń samochodowych

 Wymagane:

- Nie wymagane doświadczenia zawodowe ale takie doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

- Być gotowym do pracy w godzinach nocnych (w razie potrzeby)

- Fizycznie sprawny (praca w ciągłym ruchu)
- Dobry poziom znajomości języka angielskiego - co najmniej A2

- gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

 Umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach angielskich

- Wynagrodzenie : 9,20 GBP brutto /h (po okresie próbnym : 10,05 GBP/h)

Tygodniowy wymiar czasu pracy : 39,0 h

- Nadgodziny, płatne: 10,92 GBP/h; 12,32 GBP/h; 16,42 GBP/h

 Pełny pakiet socjalny

Organizacja zakwaterowania

Pomoc w sprawach formalnych

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dobrze rozwiniętym opisem doświadczenia zawodowego.

Prosimy o ujęcie w CV:

 Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 12.02.2019
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: K/02/01/19
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Średnie