Pracownik Produkcji - Operator /ka

Socpol HR (cert. 23912) oferuje pracę w Szwajcarii na stanowisko :

Miejsce pracy: Stäfa (Szwajcaria)

Zadania:

- operator maszyn do produkcji półprzewodników

Oczekiwane od kandydatów:

- doświadczenie na produkcji wyrobów technicznych (produkty elektroniczne, mechaniczne itp.)

- mile widziane kwalifikacje na kierunku mechatronik, elektronik itp.)

- dobra znajomość obsługi komputera i jego podstawowych programów

- znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie (A2/B1)

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- gotowość do pracy zmianowej

- prawo jazdy i własny samochód

Pracodawca oferuje:

- umowa o prace (tymczasowa) na szwajcarskich warunkach

- możliwość umowy o pracę na czas nieokreślony

- wynagrodzenie : 28,0 CHF brutto/ godz

- pracodawca organizuje zakwaterowanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL HR oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 08.06.2022
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Int/01/06/22
  • Min. doświadczenie: Brak