Pracownik produkcji - Ślusarz

Oferujemy  pracę w Niemczech  na stanowisku :

Pracownik produkcji

mile widziane zespoły 2 - osobowe

Miejsce pracy:  Heinsdorfergrund - okolice Zwickau

Zadania:

- szlifowanie spawów szlifierką kątową, usuwanie odprysków -przecinakiem itp. oraz inne prace przy kosmetyce metalu

- system dwuzmianowy ( I zmiana 6:00 - 14:45, II zmiana: 14:45 – 23:30)

 Wymagane:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)

- prawo jazdy kat. B oraz samochód

- sumienność i zaangażowanie w pracy

Pracodawca oferuje:

- umowa na warunkach niemieckich

- wynagrodzenie: 12,0 € brutto / godz + dieta 40,0 Euro netto / dzień pracy

- pracodawca deklaruje przyjęcie innej rozsądnej propozycji wynagrodzenia

- pracodawca organizuje   mieszkanie

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV  z poniższą klauzulą

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 28.04.2021
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: T/01/04/21
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe