Pracownik produkcyjny do montażu samochodów osobowych (kobiety i mężczyźni)

Agencja Pracy Socpol (cert. 15794) dla niemieckiego pracodawcy poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcyjny do montażu samochodów osobowych  (kobiety i mężczyźni)

miejsce pracy: Dingolfing

Zadania:

Praca na pełny etat, ok. 152 godz. miesięcznie, w systemie 2 zmian (5:00 do 13:30 i 13:30 do 22:00)

·Obsługa maszyn produkcyjnych

        · Montaż podzespołów na taśmie produkcyjnej

Wymaganie:

·Zdolności techniczne i monterskie

·Doświadczenie na produkcji przy montażu mile widziane

·Konieczna znajomość języka niemieckiego (od B1)

·Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu

·Dokładność, punktualność, umiejętność pracy w zaspole

Oferujemy:
         ·Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne

·Stawka godzinna brutto: 15,40 euro (przez pierwsze 6 tygodni pracy) i 16,17 euro (od 7 tygodnia pracy)

·Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1600 do 1700 + nadgodziny

·Możliwość dojazdu do pracy autobusem zakładowym, koszt 45 euro miesięcznie

         ·Pomoc w organizacji zakwaterowania

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CVw języku niemieckina adres mailowy: agencja@socpol.pl , z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 30.06.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: do 1 roku
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe