Pracownik w ogrodnictwie przy produkcji roślin

Agencja Pracy Socpol (cert.15794) jest agencją pośrednictwa pracy
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik w ogrodnictwie przy produkcji roślin. ( praca dla kobiet)

Miejsce pracy: Ellwangen

Wymagania:

Konieczna jest znajomość języka niemiecki

Wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane, ale nie konieczne

Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane

Pracowitość, dokładność, precyzyjność przy pracy ze szczepkami roślin

Gotowość do długiego pobytu w Niemczech (minimum 3 miesiące)

Obowiązki:

Praca na pełny etat 5 – 6 dni w tygodniu, ok 170 do 200 godzin miesięcznie

Godziny pracy: 8:00 do 17:00, nadgodziny możliwe

Wykonywanie prostych prac przy sadzonkach (produkcji) roślin ozdobnych w szklarniach / doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie

Oferta:

Umowa niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stały okres pracy, z przerwą zimową 1,5 miesiąca

Stawka godzinna: 9,00 euro brutto

Pracodawca organizuje zakwaterowanie, koszt: 150 euro miesięcznie

Pokoje 2- i 3-osobowe, wyposażone (internet, pralka, kuchnia, łazienka)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  w języku niemieckim z załączeniem klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 28.08.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe