Programista - operator CNC

Agencja Pracy Socpol Jobs jest agencją pośrednictwa pracy(cert. 15794)

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

1. Frezer CNC – program FANUC - miejsce pracy – Haarlem (Holandia)

2. Tokarz CNC – program MAZAK – miejsce pracy – Venlo (Holandia)

3. Tokarz CNC – program SIEMENS – miejsce pracy – Haarlem (Holandia)

4. Frezer CNC – program FANUC – miejsce pracy – Koblenz (Niemcy)

5. Frezer CNC – program OKUMA – miejsce pracy – Koblenz (Niemcy)

6. Tokarz konwencjonalny - Acu Ride III - miejsce pracy - Haarlem (Holandia)

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– min.4 letnie doświadczenie
- umiejętności pracy samodzielnej

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- mile widziany własny samochód

Obowiązki:

programowanie i obsługa maszyn CNC

Oferta:

– umowę o pracę na holenderskich warunkach
– wynagrodzenie : 525,0 Euro netto tygodniowo

– wymiar czasu pracy : 40 godzin tygodniowo
– zorganizowane  i opłacone zakwaterowanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z załączeniem klauzuli:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 20.01.2019
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D03/01/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe