Ślusarz konstrukcji stalowych - Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę!
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
 ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy – Bawaria, różne miasta

Oferujemy:
•Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
•Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego
•Zatrudnienie na pełny etat
•Wynagrodzenie w wysokości ok. 2150 Euro netto miesięcznie (stawka godzinowa oraz dieta)
•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
•Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
•Wykonywanie prac związanych z budową konstrukcji stalowych
•Prace ślusarskie przy obróbce metalu: szlifowanie, borowanie, docinanie materiału
•Umiejętność czytania dokumentacji

Wymagania:
•Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub pokrewne
•Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
•Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
•Umiejętność spawania metodą MIG MAG, TIG mile widziane
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
•Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Sposób aplikowania:
Aplikacje prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail.
AGENCJA PRACY KONCEPCJA
UL.PODWALE 62/2

  • Agencja Pracy Koncepcja
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 28.11.2017
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak