Ślusarz - Monter

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Ślusarz - monter

Miejsce pracy : Würzburg

Zadania

Prefabrykacja i montaż elementów konstrukcji stalowych

Wymagane

- doświadczenie w zawodzie

- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. podstawowym

- mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Pracodawca oferuje

- umowa o pracę na warunkach niemieckich

wynagrodzenie  13,00 Euro brutto / godz + dieta 34,0  Euro

- pracodawca organizuje  zakwaterowanie

Prosimy o załączenie w swojej aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.05.2019
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pol/Ag/02/04/19
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe