Slusarz

Agencja Pracy Socpol Jobs ( cert. 15794)poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Cottbus i wiele innych lokalizacji

Wymagania:
- doświadczenie min. 2 lata
- umiejetność spawania metodą 111
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód własny samochód (jeden w zespole)

Zakres obowiązków:
- Prefabrykacja ( cięcie ,gięcie elementów),
- Przygotowywanie do montażu, montaż elementów i spawanie,

Oferujemy:
- umowę o pracę na niemieckich warunkach,
- pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie,
- stawka godzinowa 11,50 Euro brutto + 35,0  Euro netto/ dzien pracy

  • - 10,0 Euro dodatku tytułem eksploatacji własnego pojazdu.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji wraz z poniższą klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 19.05.2019
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: DR01/04/2019
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe