Ślusarz – Spawacz Mig 135 (T)

Agencja Pracy SOCPOL - JOBS (cert.15794) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Miejsce pracy : Utrecht

Zadania:

Prefabrykacja i spawanie barierek, bram , schodów

Wymagane:

- ważne certyfikat 135 (T) GR. 3-10 mm

- doświadczenie w zawodzie

- znajomość rysunku technicznego

- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego  na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje:

- umowa o pracę na warunkach holenderskich

- wynagrodzenie : 525,0 Euro netto/ tydzień przy 40 godzinach pracy

- pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 20.01.2019
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D05/01/19
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe