Spawacz 111

Agencja Pracy Socpol (cert.15794) jest agencją pośrednictwa pracy
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spawacz 111

Praca od zaraz dla 4 spawaczy bez znajomości j niemieckiego
Miejsce pracy:  Reitberg

Wymagania:

• doświadczenie w spawaniu stali czarnej i nierdzewnej  metodą 111
• certyfikat  nie jest wymagany

Obowiązki

• spawanie elementów konstrukcji

Oferujemy

• umowa o  pracę na niemieckich warunkach
• wynagrodzenie 11,51 Euro brutto/h + 12,0 Euro netto  diety dziennie
• pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  z załączeniem klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.
  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 06.06.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe