Spawacz 141 lub 135,136, 311

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) dla pracodawcy z Niemiec poszukuje pracownika na stanowisko:

Praca od zaraz

Zadania:

– spawanie elementów konstrukcji

– spawanie rur

Wymagane:

– doświadczenie jako spawacz, w jednej z metod

– ważne certyfikaty

– min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

– własny środek transportu

Firma oferuje umowę na warunkach nienieckich:

– wynagrodzenie: 11,0 Euro brutto/h + 10,20 Euro diety/ dzi

– pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie

lub

– wynagrodzenie: 11,80 Euro brutto + 30 Euro netto diety/ dzień

– pracodawca organizuje zakwaterowanie

lub

wynagrodzenie: 9,61Euro brutto/ godz + 6,0 Euro netto /godz

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 12.02.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: DR03/02/17
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe