Spawacz TIG , MIG/MAG

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje dla szwajcarskiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie:

Miejsce pracy : Wallis, Bern

Zadania:

- spawanie elementów konstrukcji stalowych

Wymagane:

- doświadczenie w zawodzie

- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. podstawowym

  • - mile widziany własny samochód

Pracodawca oferuje:

- umowa o pracę na warunkach szwajcarskich

- wynagrodzenie 32,0 - 34,0 CHF brutto / godz + dieta 12 ,0 CHF netto / dzień pracy

- pracodawca organizuje zakwaterowanie

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Szwajcaria
  • Data wystawienia: 14.11.2019
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 32 - 35 Fr
  • Numer referencyjny: PS/03/10/19
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe