Stolarz jachtowy

Agencja Pracy Socpol - Jobs  (cert. 15794) poszukuje  dla holenderskiego pracodawcy na stanowisko:

Miejsce pracy : Medemblik

Zadania:

wykonanie relingów , mebli -   montaż

Wymagane:

Znajomość języka angielskiego lub  niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Dobre doświadczenie w zawodzie

Prawo jazdy i samochód

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

525,0 - 550,0 Euro netto/ tydzień (40,0 rbg)

Umowę  na warunkach holenderskich

pracodawca  organizuje  i opłaca zakwaterowanie

Prosimy również o umieszczenie na CV proponowanej klauzuli:

“Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 21.10.2020
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 525 - 550 €
  • Numer referencyjny: D/02/09/20
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe