Stolarz meblowy

Agencja Pracy Socpol  ( Cert. 15794 )  jest agencją pośrednictwa pracy .  Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z obszaru Europy Zachodniej.
Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Yeovil

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka  angielskiego
–  min. 3 letnie doświadczenie w produkcji mebli

Obowiązki:

– produkcja różnych  mebli na podstawie rysunku

Oferta:

– umowę na czas nieokreślony , na angielskich warunkach,
– wynagrodzenie : 10,0  – 13,0 GBP/h , w okresie próbnym
–  organizacja  zakwaterowania

Informacje dodatkowe:

Prosimy o przesłanie CV  ze zdjęciem  w j. angielskim,  z dobrze opisanym doświadczeniem zawodowym

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 05.09.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe