Stolarz meblowy

Agencja Pracy Socpol - Jobs( Cert. 15794 )  dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Yeovil

Wymagane:

-  min. 3 letnie doświadczenie w produkcji mebli

- komunikatywna znajomość języka  angielskiego

Obowiązki:

- produkcja różnych  mebli na podstawie rysunku

Oferta:

- umowę na czas nieokreślony , na angielskich warunkach,

- wynagrodzenie : 12,0 GBP/h

-  organizacja  zakwaterowania

Informacje dodatkowe:

Prosimy o przesłanie CV  ze zdjęciem  w j. angielskim,  z dobrze opisanym doświadczeniem zawodowym

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe (zdjęcie) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawienia lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Anglia
  • Data wystawienia: 11.08.2018
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: as08/07/18
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe