Stolarz (Niemcy)

Agencja Pracy Socpol-Jobs ( Cert. 15794 )  jest agencją pośrednictwa pracy.

Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Stolarz - Szkutnik

miejsce pracy: Flensburg, Kiel, Berne, Wiek (na wyspie Rugia)

Zadania:

produkcja i montaż mebli oraz innych okrętowych prac szkutniczych

Wymagane:

wykształcenie w danym zawodzie lub min.3-5 letnie doświadczenie na podanym stanowisku,

komunikatywna znajomość j. niemieckiego

doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń do obróbki drewna

sumienność i samodzielność w pracy,

umiejętności pracy w zespole,

Firma oferuje:

umowę o pracę na warunkach niemieckich,

wynagrodzenie w wysokości min. 11,0 € brutto + 44,0 € dieta za każdy przepracowany dzień

organizacja zakwaterowania

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 10.04.2018
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe