Stolarz – pomocnik stolarza

Agencja Pracy SOCPOL (cert.5499) oferuje pracę w Niemczech dla :
Miejsce pracy : okolice Würzburg
ilość wakatów: 10

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w zawodzie
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Obowiązki

• praca na stolarni o profilu ogólnym, budowlanym

Oferujemy

• umowa o pracę na warunkach niemieckich
• wynagrodzenie 9,61 Euro brutto/ godzinę
• diety 20,0 Euro za każdy przepracowany dzień
• organizacja zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą , prosimy o przesłanie CV w j.niemieckim.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 02.01.2017
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe