Tapicer

Agencja Pracy Socpol (KRAZ cert. 5499) jest agencją pośrednictwa pracy o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy , zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:Tapicer

miejsca pracy: Yeovil, Londyn, Bristol

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
• min. 5 letnie doświadczenie jako tapicer

Obowiązki

• przygotowanie mebli do położenia tapicerki
• krojenie, szycie i położenie tapicerki
• naprawa tapicerki

Oferujemy

• umowę na angielskich warunkach
• wynagrodzenie : 10,0 GBP/h
• normowany czas pracy : 40/50 h/ tydzień, 5 dni w tygodniu
• 4 tygodnie urlopu rocznie
• organizacja zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim, z dobrze opisanym doświadczeniem zawodowym (materiały, technologie, wykonywane elementy)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Wielka Brytania
  • Data wystawienia: 12.04.2017
  • Kategoria: Produkcja
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe