Wulkanizator

Socpol HR (cert.. 23912) poszukuje dla holenderskiego pracodawcy:

Miejsce pracy : 2 x okolice Den Haag, 1 x okolice Delft, 1 x okolice Noordwijk, 1 x okolice Honselersdijk

Wymagane:

Doświadczenia zawodowe

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Własny samochód

Zadania:

Wymiana opon w samochodach osobowych

Oferujemy:

Umowa na  holenderskich warunkach (praca sezonowa)

Wynagrodzenie:  od 500,0 - 550,0  Euro netto/ tydzień  przy 40,0 rbg

Pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie

Prosimy o CV z załączona klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL HR oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe oraz wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Data wystawienia: 10.11.2023
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Płaca: 500 - 550 €
  • Numer referencyjny: D/01/10/23
  • Min. wykształcenie: Inne