Zlecenie do mobilnego Pana dla Opiekunki/Opiekuna za 1300 euro/msc + PREMIA wakacyjna

Data wyjazdu  16.07. – 16.09.2019

Miejscowość:  66399 Mandelbachtal

Stawka: 1300 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Pan Werner (84 l.) jest spokojnym, niekonfliktowym człowiekiem. Cierpi na zniedołężnienie starcze, cukrzycę i chorobę Parkinsona. Nie występują problemy z komunikacją, orientacja przestrzenna  prawidłowa, natomiast czasowa, personalna i sytuacyjna częściowo zaburzona. Podopieczny porusza się w domu za pomocą laski, a na zewnątrz z pomocą rollatora. Podopieczny potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała.
W domu są dostępne: laska, balkonik, lift przy wannie.
Pan mieszka sam w mieszkaniu na pierwszym piętrze w domu jednorodzinnym na wsi. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny pokój z internetem. Możliwość wsparcia i pomocy ze strony rodziny.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 02.07.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1400 - 1400 zł
  • Numer referencyjny: 37389
  • Min. doświadczenie: Brak