Zlecenie do Seniora z okolic Düsseldorfu z apartamentem dla Opiekunki

Zlecenie nr 43543
Data: 01.03. – 01.05.2020
Miejscowość: 42781 Haan
Stawka: 1395 EURO + PREMIA

Pan Helmut (85 l., 164 cm, 85 kg) lubi muzykę, chętnie czyta gazety, ogląda TV. Pan jest bardzo towarzyski i rozmowny, uwielbia odwiedziny. Cierpi na cukrzycę, chorobę Alzheimera, chorobę Parkinsona, nadciśnienie, początkową demencję i zaburzenia rytmu serca. Senior porusza się z rollatorem, potrzebuje wsparcia w przebieraniu, kąpieli i korzystaniu z toalety. Podopieczny ma rehabilitację 1-2 razy w tyg.

Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, w domu wielorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest własny apartament z podwójnym łóżkiem, własną łazienką, TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 19.02.2020
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 43543
  • Min. doświadczenie: Brak