Zlecenie z premią świąteczną do 400 euro !

Zlecenie nr 41763
Data: 10.12.2019 – 13.01.2020
Miejscowość: 70839 Gerlingen
Stawka: 1350 EURO
Pan (78l.) ważący 70 kg i mierzący 170cm, cierpi na zniedołężnienie starcze, inkontynencję oraz chorobę nowotworową. W wyniku choroby mobilność Podopiecznego pogarsza się i obecnie większość czasu spędza w łóżku. Pan potrzebuje wysadzania na toaletę przenośną oraz pomocy przy siadaniu do posiłku – Podopieczny stara się pomagać przy tych czynnościach. Zmysł wzroku i słuchu jest zachowany. Orientacja jest częściowo zaburzona, gdyż Pan myli noc z dniem, przez co budzi się często w nocy.  Jest skromnym i niewymagającym człowiekiem.
Sprzęty w domu: wózek inwalidzki.
Pan mieszka sam, w domu wielorodzinnym w centrum miasta. Dużą pomocą dla Opiekunki jest brat Podopiecznego, który mieszka niedaleko i przejmuje robienie większych zakupów  - 30min do sklepu piechotą. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z internetem, własną łazienką oraz tarasem, a także telewizor.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno - higienicznych, częściowym transferze i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 05.12.2019
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 41763
  • Min. doświadczenie: do 1 roku