Zlecenie za 1425 EURO/mies. do Seniorki z Detmold k. Bielefeld

Zlecenie nr 43567
Data: 31.03 - 31.05.2020
Miejscowość: Detmold 32756
Stawka: 1425 EURO + PREMIA

Pani Berthild (88 l., 165 cm, 58 kg) z zawodu była dentystką, lubi oglądać TV, przeglądać albumy ze zdjęciami, czytać książki. Cierpi na nadciśnienie i demencję, ma nogę w gipsie. Ze względu na złamanie porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorka potrzebuje wsparcia w transferze, kąpieli i dziennych czynnościach. Dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa.

Pani mieszka z mężem, który nie wymaga opieki, w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z łazienką, TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.

  • Medipe
  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Data wystawienia: 20.02.2020
  • Kategoria: Medycyna / Opieka zdrowotna
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Numer referencyjny: 32756
  • Min. doświadczenie: Brak