Elektryk - Elektronik - Monter światłowodów

Agencja Pracy Socpol - Jobs (cert. 15794) poszukuje
pracownika do pracy w Niemczech na stanowisko:

Elektryk – Elektronik

Monter światłowodów

Miejsce pracy : okolice Mannheim, Ludwigsburg, Stuttgart, Ulm

Wymagania:

Wyuczony zawód jako Technik Elektronik / Elektryk (lub Inżynier) Telekomunikacji, albo pokrewny udokumentowany doświadczeniem

Doświadczenie w obszarze usług sieciowych / telekomunikacji, montażu kabli miedzianych i światłowodowych

Konieczna, przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy kat. B, optymalnie BE

Obowiązki:

Montaż instalacji telekomunikacji

Instalacja okablowania strukturalnego, jak instalacje miedziane, światłowody

Pomiary okablowania

Oferta:

Umowa o pracę z niemieckim przedsiębiorstwem budowlanym z siedzibą pod Stuttgartem - pełne świadczenia socjalne

Praca stacjonarna (w obrębie siedziby pracodawcy) oraz na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie zachodnich Niemiec.

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok 175 do 210 godz. miesięcznie

Wypłata wszystkich nadgodzin ( bez zeitkonto)

Stawka godzinna brutto od 16,87 euro (po 6 miesiącach 17 do 20 euro)+ Dieta dzienna netto 4,0 Euro za każdy dzień pracy stacjonarnej lub + Dieta netto 24 euro za każdy dzień pracy na montażu

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę przy pracy na montażu.

Przy pracy stacjonarnej czynsz po stronie pracownika (od 200 do 500 euro miesięcznie)

Informacje dodatkowe:

– wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w j polskim i niemieckim z załączeniem klauzuli:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 12.07.2018
  • Kategoria: Instalacje / Utrzymanie / Serwis
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: Pol01/06/18
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Średnie zawodowe