Elektryk (Holandia)

Socpol HR ( cert.23912) poszukuje  kandydatów  do pracy w Holandii na stanowisko :

Elektryk

Zapraszamy zespoły 2 - osobowe

Miejsce pracy: Breda  i inne lokalizacje

Obowiązki:

montaż i wymiana instalacji w budynków mieszkalnych

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego

min. 4 letnie doświadczenie

prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

umowa o pracę na warunkach holenderskich
pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie
wynagrodzenie: 575,0   Euro netto/tydzień (40 h pracy tygodniowo)

Prosimy o  CV w j angielskim oraz ujęcie :

 “Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „Socpol HR” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 26.01.2021
  • Kategoria: Budownictwo
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: D/04/01/21
  • Min. doświadczenie: 2 - 3
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe