EXPORT JUNIOR SPECIALIST

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) dla zagranicznego pracodawcy , poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy : Szczecin

Ogólny zakres obowiązków:

  • Współpraca z regionalnym kierownikiem sprzedaży (Republika Czeska i Słowacka)

  • Bezpośrednia współpraca z klientami z tzw. krajów nadbałtyckich.

  • Współpraca z działami merytorycznymi i obsługowymi spółki w celu skutecznego i szybkiego rozwiązywania problemów mogących pojawiać się w procesie współpracy z klientami zagranicznymi.

  • Udział w planowaniu budżetu sprzedaży w poszczególnych krajach.

  • Analizy wyników sprzedaży.

  • Sporadyczne wyjazdy do krajów obsługiwanych przez Firmę.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,poprzedzoną umową na 3-miesięczny okres próbny.

  • Wynagrodzenie na satysfakcjonującym poziomie

  • Pracę w dużej, międzynarodowej, renomowanej Firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

Wymagane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność i odpowiedzialność

  • Obsługa komputera w tym znajomość programu Microsoft Office ( word, excel) oraz urządzeń biurowych

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu (sporadycznie).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego.

  • Mile widziana ogólna wiedza techniczna nt. maszyn, urządzeń , narzędzi

Prosimy o przesłanie CV w j angielskim i polskim oraz umieszczenie w swojej aplikacji:

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie  moich  danych osobowych  i  wizerunkowych  zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe  są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Zachodniopomorskie, Szczecin
  • Data wystawienia: 19.09.2019
  • Kategoria: Sprzedaż - Account Management
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Numer referencyjny: B/02/08/19
  • Min. doświadczenie: 3 - 5
  • Min. wykształcenie: Wyższe magisterskie