Fryzjer Stylista /ka

Agencja Pracy SOCPOL - JOBS (cert. 15794) poszukuje kandydatów/ ki do pracy w zawodzie:

Miejsce pracy: Salon fryzjerski w Szczecinie

Obowiązki:

- Realizacja zadań fryzjera stylisty damsko/męskiego

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- Punktualność, samodzielność, dokładność

- Zadbany wygląd, miła aparycja

- Wysoka kultura pracy

Pracodawca oferuje:

- Umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

- Satysfakcjonujące, wysokie wynagrodzenie

- Premia motywacyjna

- Wymiar czasu pracy: 40 rbg/ tydzień

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Agencja Pracy SOCPOL HR
  • Miejsce pracy: Zachodniopomorskie, Szczecin
  • Data wystawienia: 11.04.2018
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Min. doświadczenie: Brak
  • Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe