Kiel – zlecenie z osobnym mieszkaniem i basenem dla Opiekunki

Zlecenie nr 45206
Data: 18.06-18.08.2020
Miejscowość: 24106 Kiel
Stawka: 1450 EURO

Pani Margot (91 l., 165 cm, 63 kg) jest osobą spokojną, przyjazną, lubi dużo rozmawiać i wychodzić na spacery. Cierpi na demencję, porusza się samodzielnie. Seniorka potrzebuje wsparcia przy przebieraniu, korzystaniu z toalety i kąpieli. Podopieczna ma dietę niskotłuszczową. W domu znajduje się kot.
Pani mieszka z mężem, który nie wymaga opieki, w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Dla Opiekunki jest osobne mieszkanie z łazienką, TV i internetem oraz basen i rower do dyspozycji.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

Nasza oferta
- Zarobki nawet do 1600 - Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
Aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
Dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.
Skontaktuj się z nami
tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

  • Medipe
  • Miejsce pracy:
  • Data wystawienia: 01.06.2020
  • Kategoria: Inne
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
  • Płaca: 1450 - 1450 €
  • Numer referencyjny: 45206
  • Min. doświadczenie: do 1 roku